Jednym z najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych jest ultrasonografia USG. Badanie wykorzystujące ultradźwięki do obrazowania tkanek. W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowszy ultrasonograf firmy Ellex Eye One.

Tak jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule, powszechne występowanie wspołeczeństwie choroby żylnej doprowadziło do rozwinięcia całej paletydiagnostyczno - leczniczej. Od leczenia rehabilitacyjnego, farmakoterapii, poprzez leczenie minimalnie inwazyjne do dużych zabiegów operacyjnych. Leczenie najczęściej jest mieszanką wszystkich tych elementów. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy przyjrzeć się leczeniu kompresyjnemu oraz skleroterapii naczyń żylnych.

Znamię, pieprzyk, plamka - różnie nazywamy zmiany skórne znajdujące się na naszej skórze. Z reguły bezbolesne i wyglądające niegroźnie mogą być lub mogą przeistoczyć się w groźnego dla zdrowia i życia czerniaka lub raka skóry. I wbrew pozorom nie jest to aż takie rzadkie zjawisko….

Uczucie ciężkości nóg oraz obrzęki podudzi nasilające się w ciągu dnia. Z reguły ustępujące po odpoczynku z uniesionymi nogami to problem 1/3 Polaków. Znacznie bardziej dotknięte tym problemem są kobiety z których niestety statystycznie co druga po 60 roku życia będzie cierpiała na takie dolegliwości. Zaniedbanie tych znaków ostrzegawczych może doprowadzić do pojawienia się pajączków naczyniowych, fioletowych siateczek żył podskórnych, przebarwień skóry, a w końcowym etapie poszerzeń żylnych czyli żylaków. Choroba żylna ma oczywiście charakter postępujący i w ostateczności może poprzez owrzodzenia zmienionej skóry doprowadzić do konieczności amputacji kończyny.

Odstające małżowiny uszne są jednym z najczęściej występujących defektów estetycznych. Problem dotyczy około 5% społeczeństwa więc jest dość rozpowszechniony.

Z reguły przyczyny mają podłoże genetyczne, a nieprawidłowości w kształcie małżowiny rozwijają się jeszcze za życia płodowego.

Rzadziej przyczyną mogą być czynniki środowiskowe występujące już po narodzeniu np. wypadki.

ZOBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGÓW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
 1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
 2. Korekcja powiek
 3. Nici liftingujące
 4. Botox
 5. Modelowanie kształtu ust
 6. Wolumetria twarzy
 7. Leczenie łysienia

Partnerzy

 • partner1.jpg
 • partner2.jpg
 • partner3.jpg
 • studiooko.jpg


ul. Chopina 24/1, Toruń
elitederm@elitederm.pl 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm | EliteDerm © 2016 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA