Uczucie ciężkości nóg oraz obrzęki podudzi nasilające się w ciągu dnia. Z reguły ustępujące po odpoczynku z uniesionymi nogami to problem 1/3 Polaków. Znacznie bardziej dotknięte tym problemem są kobiety z których niestety statystycznie co druga po 60 roku życia będzie cierpiała na takie dolegliwości. Zaniedbanie tych znaków ostrzegawczych może doprowadzić do pojawienia się pajączków naczyniowych, fioletowych siateczek żył podskórnych, przebarwień skóry, a w końcowym etapie poszerzeń żylnych czyli żylaków. Choroba żylna ma oczywiście charakter postępujący i w ostateczności może poprzez owrzodzenia zmienionej skóry doprowadzić do konieczności amputacji kończyny.

Znamię, pieprzyk, plamka - różnie nazywamy zmiany skórne znajdujące się na naszej skórze. Z reguły bezbolesne i wyglądające niegroźnie mogą być lub mogą przeistoczyć się w groźnego dla zdrowia i życia czerniaka lub raka skóry. I wbrew pozorom nie jest to aż takie rzadkie zjawisko….

Kriochirurgia jest to metoda chirurgiczna polegająca na kontrolowanym, miejscowym usuwaniu zmian chorobowych skóry dzięki działaniu niskiej temperatury. Z reguły do wytworzenia odpowiedniej temperatury stosujemy podtlenek azotu lub ciekły azot. W dzisiejszym artykule postaramy się po krótce przybliżyć Państwu jak wygląda zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania oraz  jakie są możliwe powikłania po kriochirurgii.

Odstające małżowiny uszne są jednym z najczęściej występujących defektów estetycznych. Problem dotyczy około 5% społeczeństwa więc jest dość rozpowszechniony.

Z reguły przyczyny mają podłoże genetyczne, a nieprawidłowości w kształcie małżowiny rozwijają się jeszcze za życia płodowego.

Rzadziej przyczyną mogą być czynniki środowiskowe występujące już po narodzeniu np. wypadki.

Gradówka to przewlekłe zapalenie gruczołu łojowego Meiboma ( tarczkowego ). Jest najczęściej występującą zmianą zapalną w obrębie powiek. Gradówka to przewlekłe zapalenie gruczołu łojowego Meiboma ( tarczkowego ). Jest najczęściej występującą zmianą zapalną w obrębie powiek. 

ZOBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGÓW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
 1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
 2. Korekcja powiek
 3. Nici liftingujące
 4. Botox
 5. Modelowanie kształtu ust
 6. Wolumetria twarzy
 7. Leczenie łysienia

Partnerzy

 • partner1.jpg
 • partner2.jpg
 • partner3.jpg
 • studiooko.jpg


ul. Chopina 24/1, Toruń
elitederm@elitederm.pl 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm | EliteDerm © 2016 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA