Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

Korekcja powiek Gdańsk

Dzisiejszy artykuł lekarz Magdaleny Łuczak dostarczy Państwu informacji na temat korekcji plastycznej powiek.

Niestety okolica oczu często jako pierwsza ulega procesowi starzenia. Wraz z upływem lat skóra powiek wiotczeje i pojawia się jej nadmiar, czasami pojawiają się także przepukliny tłuszczowe. Dla większości naszych Pacjentów to problem nie tylko estetyczny ale również zdrowotny.


Podstawowe dolegliwości zgłaszane przez Pacjentów to:

- pogorszenie wyglądu powiek
- uczucie ciężkości powiek, szybsze męczenie się oczu
- trudności w wykonaniu makijażu
- worki pod oczami
- smutny wyraz twarzy
- w skrajnej sytuacji ograniczenie pola widzenia
- oraz wiele innych

Dzięki zabiegowi plastyki powiek w Toruńskim Gabinecie Medycyny Estetycznej możecie Państwo zmniejszyć powyższe dolegliwości, uzyskując młodszy i bardziej wypoczęty wyraz twarzy. To również sposób na poprawę samopoczucia i zadowolenia z własnego wyglądu.

Zabieg jest stosunkowo prosty i bezpieczny choć wymaga on od doświadczonego operatora dużej precyzji i poczucia estetyki. Pamiętajmy również o tym, że powieki nie powinny być operowane bez szerszego spojrzenia na wygląd twarzy pacjenta ( opadanie brwi, policzków, marionetki, zmarszczki mimiczne, dodatkowy podbródek, ogólny stan skóry twarzy itd...). Chirurgiczna korekcja powiek często jest tylko jednym z etapów poprawy wyglądu twarzy. Lekarz w trakcie konsultacji, po wysłuchaniu problemów z jakimi boryka się pacjent, powinien przedstawić plan działania, który wspólnie z pacjentem muszą przedyskutować i zaakceptować. Na tym etapie niezwykle istotne jest urealnienie oczekiwań pacjenta. Niestety nie wszystkie oczekiwania można spełnić. Często powtarzam pacjentom, że można poprawić swój wygląd i wyglądać na osobę bardziej zadbaną, ale czasu przy pomocy chirurgii estetycznej się niestety nie cofnie.

Zabieg może dotyczyć powiek górnych, dolnych bądź też wszystkich czterech jednocześnie. Zajmuje on około półtorej godziny i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Pacjent podczas całego zabiegu jest przytomny i może rozmawiać z lekarzem (w większości przypadków zwiększa to poczucie bezpieczeństwa i uspokaja pacjenta ). Usunięciu podlega nadmiar zwiotczałej skóry i tkanki tłuszczowej. Na skórę zakładane są szwy, które zdejmowane są po 6-7 dniach w zależności od szybkości procesu gojenia się rany.

korekcja plastyczna powiek pan

Zdjęcia przed i po zabiegu korekcji plasycznej powiek u dr Tomasz Łuczaka

Po zabiegu normalnym zjawiskiem jest krwiak, obrzęk i zasinienie powiek. Krwiaki wchłaniają się około 10-14 dni, natomiast obrzęk może utrzymać się dłużej, więc na ostateczny efekt trzeba będzie poczekać nawet kilka tygodni. Zawsze należy jednak pamiętać o tym, że na takie efekty warto zaczekać :-)

korekcja plastyczna powiek pani

Zdjęcia przed i po zabiegu korekcji plasycznej powiek u dr Tomasz Łuczaka

Nasi operatorzy dr Tomasz Łuczak oraz dr Krzysztof Lang posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu zabiegów. Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy.

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
  1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
  2. Korekcja powiek
  3. Nici liftingujące
  4. Botox
  5. Modelowanie kształtu ust
  6. Wolumetria twarzy
  7. Leczenie łysienia
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem