Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

Krzysztof Lang

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006).
Specjalista chirurgii ogólnej (2014).
Specjalista chirurgii plastycznej (2019)

Klinika Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy (starszy asystent)Klinika Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy (starszy asystent)

Zabiegi w obrębie powłok całego ciała (w tym twarzy, powiek, małżowin usznych), usuwanie zmian skórnych, nowotworów skóry i tkanki podskórnej, plastyka blizn, korekcja dysfunkcji funkcjonalnych związanych z bliznowaceniem lub starzeniem się tkanek. Zabiegi w znieczuleniu miejscowym.

W swojej praktyce zawodowej miałem okazję uczestniczyć w pełnym spektrum zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej. Specjalizacja pod kierownictwem dr n. med Jerzego Becińskiego, na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Aleksandrowie Kujawskim, pozwoliła mi nabyć i rozwinąć szeroki wachlarz umiejętności zabiegowych i diagnostycznych.

W szczególności, ukierunkowałem swoje  umiejętności w zakresie chirurgii powłok, plastyki przepuklin, operacji żylaków kończyn dolnych i chirurgii laparoskopowej. Kilkuletnia praktyka w poradni chirurgicznej dała mi doświadczenie w zakresie "drobnej" chirurgii, diagnostyki, leczenia ran oraz pooperacyjnej opieki nad pacjentem.

Ponad 700 dyżurów chirurgicznych zaowocowało dużą praktyką w zakresie diagnostyki stanów nagłych, zaopatrywania najróżniejszych ran i kwalifikacji do leczenia w warunkach ambulatoryjnych / szpitalnych.

W chwili obecnej pracuję w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, kierowanej przez prof. dr hab. n. med. Henryka Witmanowskiego. Uzyskałem tytuł specjalisty, szkoląc się pod kierownictwem dr n. med. Marii Czternastek i dr Jarosława Markowicza. Wciąż rozwijam swoje umiejętności w kierunku poprawy precyzji wykonywanych zabiegów i poszerzenia zakresu wykonywanych procedur, głównie w zakresie powłok ciała. Dzięki temu, mogę znacznie zwiększyć satysfakcję pacjentów wynikającą nie tylko ze skutecznego leczenia, ale też z jego efektów estetycznych. Doświadczenie zdobywane dzięki licznym operacjom prowadzonym w znieczuleniu miejscowym, pozwala mi na ograniczenie do minimum dyskomfortu operowanych przeze mnie pacjentów.

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
  1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
  2. Korekcja powiek
  3. Nici liftingujące
  4. Botox
  5. Modelowanie kształtu ust
  6. Wolumetria twarzy
  7. Leczenie łysienia
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem