Krzysztof Lang

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006).
Specjalista chirurgii ogólnej (2014).
W trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

Klinika Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy (asystent)

Oddział Chirurgii Ogólnej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku (asystent)

Poradnia Chirurgiczna / Pracownia USG - Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"
im. Jana Pawła II w Ciechocinku

EliteDerm - zabiegi w obrębie powłok (twarz, powieki, małżowiny uszne, skóra całego ciała), usuwanie zmian skórnych, guzów skóry i tkanki podskórnej, plastyka blizn. Zabiegi w znieczuleniu miejscowym.

W swojej praktyce zawodowej miałem okazję uczestniczyć w pełnym spektrum zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej. Specjalizacja pod kierownictwem dr n. med Jerzego Becińskiego, na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Aleksandrowie Kujawskim, pozwoliła mi nabyć i rozwinąć szeroki wachlarz umiejętności zabiegowych i diagnostycznych.

W szczególności, ukierunkowałem swoje umiejętności w zakresie chirurgii powłok, plastyki przepuklin, operacji żylaków kończyn dolnych i chirurgii laparoskopowej. Kilkuletnia praktyka w poradni chirurgicznej dała mi doświadczenie w zakresie "drobnej" chirurgii, diagnostyki, leczenia ran oraz pooperacyjnej opieki nad pacjentem.

Ponad 700 dyżurów chirurgicznych zaowocowało dużą praktyką w zakresie diagnostyki stanów nagłych, zaopatrywania najróżniejszych ran i kwalifikacji do leczenia w warunkach ambulatoryjnych / szpitalnych.

Celem doskonalenia zawodowego, rozwijałem swoje umiejętności w zakresie diagnostyki USG, uczestnicząc w licznych kursach i przekładając zdobytą wiedzę na tysiące badań wykonywanych w sektorze państwowym i prywatnym. Wykonuję badania brzucha, tarczycy, naczyń kończyn, naczyń dogłowowych i zmian w obrębie powłok. W połączeniu z wiedzą, praktyką chirurgiczną i znajomością badanych tkanek in vivo, daje mi to narzędzie do zapewnienia pacjentom jak najbardziej holistycznej opieki.

W chwili obecnej specjalizuję się w zakresie Chirurgii Plastycznej, pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Henryka Witmanowskiego. Rozwijam swoje umiejętności w kierunku poprawy precyzji wykonywanych zabiegów i poszerzenia zakresu wykonywanych procedur, głównie w zakresie powłok ciała. Dzięki temu, mogę znacznie zwiększyć satysfakcję pacjentów wynikającą nie tylko ze skutecznego leczenia, ale też z jego efektów estetycznych.

ZOBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGÓW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
 1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
 2. Korekcja powiek
 3. Nici liftingujące
 4. Botox
 5. Modelowanie kształtu ust
 6. Wolumetria twarzy
 7. Leczenie łysienia

Partnerzy

 • partner1.jpg
 • partner2.jpg
 • partner3.jpg
 • studiooko.jpg

ul. Chopina 24/2, Toruń
elitederm@elitederm.pl 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm | EliteDerm © 2016 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA