Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

 

Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/36/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) niniejszym informuję, że:

 

 1. Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest EliteDerm w Toruniu, ul. Chopina 24/2, tel. 791 191 692 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można się z nami kontaktować listownie, telefonicznie i drogą elektroniczną.

 1. Pani/ Pana/ Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w celu świadczenia usług medycznych oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot. planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności EliteDerm w Toruniu.

 1. Przysługuje Pani/ Panu/ Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 1. Udostępnione przez Panią/ Pana/ Państwa dane będą podlegały udostępnieniu innym odbiorcom tzn. instytucjom upoważnionym z mocy prawa np. NFZ, ubezpieczyciel, laboratoria analityczne.

 1. Pani/ Pana/ Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat.

 1. Pani/ Pana/ Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

 1. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa /warunkiem zawarcia umowy/ ich niepodanie może skutkować nie zawarciem umowy.

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
 1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
 2. Korekcja powiek
 3. Nici liftingujące
 4. Botox
 5. Modelowanie kształtu ust
 6. Wolumetria twarzy
 7. Leczenie łysienia
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem