Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

Proponujemy Państwu cały wachlarz mało inwazyjnych zabiegów mających na celu profilaktykę starzenia się oraz przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu. Nie cofniemy niestety czasu ale możemy odmłodzić naszą skórę, pozbyć się zmarszczek oraz poprawić drobne defekty estetyczne uzyskując tym samym bardziej wypoczęty wyraz twarzy.

Poniżej znajdziecie Państwo listę zabiegów wykonywanych przez naszych specjalistów:

Dodatkowy szczegółowy opis zabiegów zamieszczony jest na naszym blogu w ramach cyklu artykułów specjalistycznych dt medycyny estetycznej - przejdź do bloga >>

 • Chirurgia naczyniowa Open or Close

  chirurgia naczyniowaChirurgia naczyniowa jest dziedziną zajmującą się chorobami wszystkich naczyń obwodowych.

  Pośród nich najczęstszymi są choroby tętnic szyjnych, tętnic podobojczykowych oraz naczyń kończyn dolnych. Rzadszą przyczyną zgłoszenia się do specjalisty chirurgii naczyniowej są tętniaki aorty piersiowej i brzusznej, oraz miażdżyca naczyń jamy brzusznej.

  Ze względu na możliwość zajęcia wszystkich części ciała chorobą naczyń spektrum dolegliwości zgłaszanych przez pacjentów jest bardzo szerokie. Chorzy zgłaszają się z powodu bólów i zawrotów głowy, dolegliwości kończyn, czasami dolegliwości związanych z układem pokarmowym.

  Bardzo często chorzy są kierowani przez innych specjalistów: ortopedów, neurologów, neurochirurgów, gastroenterologów którzy w związku z nietypowymi objawami lub opornym na leczenie przebiegiem choroby wysuwają podejrzenie  choroby naczyń.

  Podczas pierwszej wizyty najczęściej można postawić ostateczne rozpoznanie. Wdrożenie odpowiedniego leczenia zachowawczego pozwala na zahamowanie rozwoju choroby, przygotowuje  również chorego do leczenia operacyjnego.

  chirurg naczyniowy toruńChirurgia naczyniowa jest dziedziną zabiegową i to właśnie leczenie operacyjne jest podstawą naszej działalności leczniczej.

  Choroby naczyń tętniczych pozostają domeną leczenia szpitalnego, ze względu na ich złożoność, konieczność dłuższej hospitalizacji oraz większe bezpieczeństwo pacjenta leczonego w trybie stacjonarnym w ośrodku wielospecjalistycznym. Połączenie chirurgii wewnątrz naczyniowej oraz chirurgii otwartej pozwoliło na znaczną poprawę wyników leczenia i rozszerzenie leczenia zabiegowego na chorych z wieloma chorobami współistniejącymi, słabą wydolnością krążeniowo-oddechową i zaawansowaną chorobą naczyniową. Obecnie rzadko zdarza się by pacjent był zdyskwalifikowany leczenia operacyjnego ze względu na swój stan ogólny.

  W leczeniu ambulatoryjnym natomiast na stałe zagościły zabiegi na naczyniach żylnych nóg. Jest to możliwe ze względu na niskie ryzyko operacyjne oraz niewielką inwazyjność zabiegów. Zabiegi zamykania żył oraz ich wycinania są stosunkowo bezpieczne i możliwe do przeprowadzenia w ciągu jednodniowego pobytu w gabinecie. Zamykanie żył wykonuję się przez ich sklejanie ( skleroterapia ) lub niszczenie wysoką lub niską temperaturą ( termoablacja lub krioablacja ). Wycinanie żył w większości przypadków wykonuje się przez nakłuwanie skóry i wyciąganie naczyń żylnych przy pomocy drobnych haczyków. Taki sposób postępowania oprócz skutecznego leczenia żylaków, pozwala uniknąć szpecących blizn. Zabiegi wykonujemy się w znieczuleniu miejscowym dzięki czemu chory już kilkadziesiąt minut po zabiegu może opuścić gabinet.

  W naszym Gabinecie wykonujemy pełną diagnostykę chorób naczyniowych ( badanie przedmiotowe, USG, USG Doppler ).  W zależności od diagnozy i potrzeb Pacjenta stosujemy leczenie zachowawcze ( w tym kompresoterapię dobieraną indywidualnie na miejscu ) oraz leczenie operacyjne.

  W leczeniu operacyjnym koncentrujemy się na kompleksowym podejściu do problemów pacjenta. Leczymy zarówno drobne pajączki, pojedyncze żylaki jak i żylaki całych kończyn dolnych. 

  Zakres i sposób operacji ustalany jest z Pacjentem podczas konsultacji z Chirurgiem Naczyniowym wykonującym dany zabieg.

  Zapraszamy do współpracy.

 • Korekcja plastyczna powiek górnych i dolnych Open or Close

  Niestety okolica oczu często jako pierwsza ulega procesowi starzenia. Wraz z upływem lat skóra powiek wiotczeje i pojawia się jej nadmiar, czasami pojawiają się także przepukliny tłuszczowe. Dla większości naszych Pacjentów to problem nie tylko estetyczny ale również zdrowotny.

  Zabieg przeprowadza się celem zniwelowania następujących dolegliwości zgłaszanych przez Pacjentów:

  • pogorszenie wyglądu powiek
  • uczucie ciężkości powiek, szybsze męczenie się oczu
  • trudności w wykonaniu makijażu
  • worki pod oczami
  • smutny wyraz twarzy
  • w skrajnej sytuacji ograniczenie pola widzenia
  • oraz wiele innych

  Dzięki zabiegowi plastyki powiek możecie Państwo zmniejszyć powyższe dolegliwości, uzyskując młodszy i bardziej wypoczęty wyraz twarzy. To również sposób na poprawę samopoczucia i zadowolenia z własnego wyglądu.

 • Nie chirurgiczne uniesienie brwi ( Brow lift ) Open or Close
 • Laserowe oraz chirurgiczne usuwanie zmian skórnych Open or Close

  Wybór metody usunięcia zmiany uzależniony jest od jej charakteru (nowotwór, znamię, włókniak itd..) i dokonywany jest przez specjalistę dermatologa po ocenie dermatoskopowej danej zmiany.

 • Chirurgiczna korekcja blizn Open or Close

  Szpecące, brzydkie blizny które przeszkadzają nam w normalnym funkcjonowaniu bądź też pogarszają nasz wygląd i samopoczucie możemy usuwać/ zmniejszać w następujący sposób:

  • chirurgiczna korekcja bliznu
  • wygładzanie blizn i ich remodeling laserem frakcyjnym
  • ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym
  • ostrzyknięcie odpowiednim mezokoktajlem i steroidami
  • zabiegi z wykorzystaniem odpowiednich peelingów

  Wyboru odpowiedniej metody lub kombinacji metod dokonuje doświadczony lekarz dermatolog.

 • Usuwanie zmarszczek mimicznych (botulina) Open or Close

  Zabieg potocznie nazywany „botoxem”. Ma on na celu wygładzenie skóry i usunięcie zmarszczek (np. lwia zmarszczka, kurze łapki itd…). Procedura trwa ok. 15 minut. Pacjent może odczuwać lekki dyskomfort w trakcie podawania preparatu. Pierwsze pozytywne efekty widoczne są już po kilku dniach, natomiast efekt końcowy uzyskujemy po ok 2 tygodniach. Uzyskane zmiany utrzymują się przez kilka miesięcy. Pamiętać należy również że zabieg trwale wpływa na zmniejszenie nawyku marszczenia się i powstawania nowych bruzd / zmarszczek.

 • Leczenie nadpotliwości (botulina) Open or Close

  Zabieg z podaniem toksyny botulinowej celem zahamowania wydzielania gruczołów potowych. Leczenie dotyczy dłoni, pach oraz stóp. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 30 minut. Efektem zabiegu utrzymuje się w zależności od pacjenta i ostrzykiwanej okolicy od kilku do kilkunastu miesięcy.

 • Korekcja kształtu ust Open or Close

  Zabieg mający na celu wypełnienie ust preparatem kwasu hialuronowego, podniesienie opadających kącików, dodanie sprężystości lub uwydatnienie konturu. Efekt końcowy uzależniony jest od oczekiwań pacjenta - może być mocno widoczny lub delikatnie, aby np. zmniejszyć różnicę między wielkością warg. Zabieg trwa ok. 30-40 minut, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

 • Korekcja owalu twarzy, lifting wolumetryczny Open or Close

  Zabieg mający na celu podanie odpowiedniego preparatu kwasu hialuronowego celem odzyskania utraconej objętości twarzy. Uzyskujemy młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Efekty utrzymują się do kilkunastu miesięcy w zależności od rodzaju użytego preparatu.

 • Wypełnianie zmarszczek / bruzd Open or Close

  Zabieg mający na celu podanie kwasu hialuronowego w zmarszczki i głębokie bruzdy, blizny celem ich wygładzenia, wyrównania powierzchni a także celem zabezpieczenia przed pogłębianiem się wyżej wymienionych bruzd (działanie profilaktyczne).

 • Mezoterapia Open or Close

  Mezoterapia to zabieg podczas którego do skóry właściwej dostarczane są substancje lecznicze. W zależności od problemu, który chcielibyśmy rozwiązać stosujemy odpowiednie koktajle do mezoterapii różniące się między sobą składem, ilością wstrzykiwanej substancji, gęstością iniekcji czy też ich częstotliwością.

  Obecnie mezoterapię wykorzystujemy w wielu kuracjach. Nie jest to zabieg chirurgiczny ale wymaga on szczegółowej wiedzy z zakresu budowy skóry i ludzkiej anatomii. Nie powinno się go wykonywać przez amatorów a wyspecjalizowanych lekarzy.

  Zabieg powinien się rozpocząć od prawidłowego zdiagnozowania problemu przez lekarza dermatologa ( nie każde łysienie czy dolegliwości skórne należy i można leczyć mezoterapią). Często mezoterapia jest tylko jednym z elementów szerszego procesu leczenia.
  Po zdiagnozowaniu lekarz wybiera odpowiedni w danej sytuacji mezokoktajl i ustala obszar/ miejsca iniekcji oraz ich częstotliwość celem uzyskania jak najlepszego efektu.

  Pamiętajmy zatem, iż przy zachowaniu aseptyki, odpowiedniej kwalifikacji pacjenta i właściwym doborze substancji przez lekarza dermatologa, mezoterapia staje się skuteczną metodą leczenia wielu dolegliwości, a przy tym jest to zabieg niezwykle bezpieczny dla pacjenta.

  Wskazania:

  • zmniejszenie elastyczności skóry,gorsze mikrokrążenie,niski poziom estrogenów (okres około menopauzalny),blizny,rozstępy,zmarszczki
  • zmęczony wyraz oczu oraz cienie i worki pod oczami
   - odwodnienie, przebarwienia, plamy soczewicowate posłoneczne, fotostarzenie (ekspozycja na UVA,UVB), zmiany pozapalne ( blizny potrądzikowe, po ospie), hipoksja(palacze), nadmierny łojotok
   - wypadanie włosów ( hormononiezależne )
   - skórka pomarańczowa/ cellulit
   - modelowanie i poprawa tekstury skóry
   - usuwanie zlokalizowanego tłuszczu (lipoliza )
   - oraz wiele innych

  Przeciwwskazania względne i bezwzględne do zabiegu:

  • alergia
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • menstruacja
  • niektóre choroby ogólnoustrojowe, np: cukrzyca
  • infekcje i stany zapalne skóry (np: opryszczka )
  • choroby nowotworowe
  • choroby autoimmunologiczne

  Przykładowe preparaty/ składniki:

  Antyoksydanty np: Glutation i Resveratrol - antyoksydant, polifenol ekstrachowany z czerwonego wina, chroni od fotostarzenia się skóry; odmładza skórę i prowadzi do jej pogrubienia

  Omega CTP complex - w skład wchodzi: Pantenol, Arginina, Prolina, Glicyna, proteiny soi, tripeptyd miedzi ( usuwa martwe fibroblasty ,stymulując zastępowanie ich nowymi w leczonych miejscach )

  Meristem Cells - roślinne komórki macierzyste, działają przeciwzapalnie i cytoprotekcyjnie

  Kwas hialuronowy, w tym małocząsteczkowy kwas hialuronowy - głębokie nawilżenie, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu

  Ryboflawina - ( witamina z grupy B) zwalnia proces zcieńczania skóry

  Fosfatydylocholina – rozrywa błony komórkowe adipocytów, odszczepia trójglicerydy i glicerol od wolnych kwasów tłuszczowych

  Karnityna - pomaga spalać tłuszcz, zmniejsza stres oksydacyjny, utrzymuje napięcie tkanek

  Kofeina - poprawia mikrokrążenie w obrębie skóry

  Kwas liponowy - najbardziej skuteczny składnik mogący regenerować antyoksydanty w naszym ciele, promuje występowanie glutationu,jest naturalnym anestetykiem

  Przebieg zabiegu i okres pozabiegowy:

  Zabieg mezoterapii igłowej ( najskuteczniejsza forma mezoterapii wprowadzająca substancje aktywne bezpośrednio w miejsce ich działania ) trwa od kilku do kilkunastu minut. Do jego przeprowadzenia stosujemy specjalistyczne, niezwykle cienkie igły co zmniejsza poczucie bólu. Większość pacjentów opisuje zabieg jako „ukłucia”. Po zabiegu pozostają przez kilka godzin ślady w miejscach wkłuć. W rzadkich przypadkach może dojść do powstania krwiaka, który wchłania się w ciągu 1-2 tygodni.

  Efekty zazwyczaj są widoczne już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów. W takim przypadku często wykorzystujemy różne mezokoktajle oraz osocze bogatopłytkowe.

  Pamiętajmy, że mezoterapia powinna być jednym z elementów procesu prowadzącego do poprawy naszego wyglądu i samopoczucia. Takie holistyczne spojrzenie na pacjenta i Jego dolegliwości jest niezbędnym etapem każdego leczenia i na takie zachowanie lekarza pacjent powinien zwrócić szczególną uwagę wybierając ośrodek, w którym rozpoczyna terapię.

  W Gabinecie Medycyny Estetycznej lekarz Magdaleny Łuczak pracuje wyspecjalizowana kadra. Dlatego wybierając Elitederm w Toruniu możecie Państwo być pewni, że każdy zabieg wykonywany jest przez wysoce wykwalifikowanego lekarza

 • Peelingi lekarskie Open or Close

  Zabiegi medyczne, polegające na nakładaniu na twarz preparatów chemicznych. Preparat dobierany jest do rodzaju skóry i dolegliwości (starzenie się, trądzik, przebarwienia…) Uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry głównie poprzez złuszczenie naskórka i stymulację fibroblastów w skórze właściwej. Poprawiamy wygląd skóry (efekt rozjaśnienia cery), jej napięcie, sprężystość oraz redukcję drobnych zmarszczek i poszerzonych porów.

 • Usuwanie przebarwień / rozjaśnianie skóry Open or Close

  Zabiegi z wykorzystaniem preparatów Cosmelan / Dermamelan, odpowiedniej mezoterapii oraz lasera frakcyjnego. Zakres zabiegów dobiera specjalista dermatolog, zależy on od rodzaju dolegliwości/ przebarwień, ich głębokości, typu skóry, wieku pacjenta itd…

 • Biorewitalizacja skóry PRX-T33 Open or Close

  Zabieg z użyciem substancji PRX-T 33 skierowany jest do osób, które utraciły napięcie skóry twarzy i ciała, posiadają zwiotczałą skórę dekoltu, mają blizny zanikowe lub rozstępy.
  Środek ten działa również wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry.

  Przeznaczony jest dla osób, które:

  • wykonują pierwszy zabieg w medycynie estetycznej (dla niezdecydowanych pacjentów)
  • chcą poprawić efekt zabiegu wypełniania dzięki połączeniu z wypełnianiem kwasem hialuronowym
  • chcą poprawić efekt innych procedur medycyny estetycznej np: nici PDO czy mikronakłuwania

  Zabieg możemy stosować dla obu płci, nie ma granic wiekowych ani przeciwwskazań co do pór roku.

  Aby przedstawić Państwu małą inwazyjność substancji PRX-T 33 dostosowaliśmy zabieg do wieku
  pacjenta:

  5-12 lat
  + blizny (ospa wietrzna, liszajec)

  12-25 lat
  + zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)

  25-35 lat
  + melasma
  + rozstępy

  35-45 lat
  + biorewitalizacja twarzy
  + biorewitaliazcja ciała
  + profilaktyka procesu starzenia się skóry
  + zwiotczenie skóry biustu

  >45 lat
  + korekcja zwiotczałej skóry
  + poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

 • Lifting małoinwazyjny / Nici liftingujące ( Aptos; Happylift … ) oraz nici PDO Open or Close

  Zabieg wykonywany w celu odmłodzenia, spowolnienia procesu starzenia oraz aktywowania naturalnej rewitalizacji skóry. Nici, które posiadają mikroskopijne haczyki (np. First lift BARB, Light Lift Thread 2G) po zaimplantowaniu pod skórą tworzą „rusztowanie” zwiotczałej skóry. Ponadto nićmi można unieść łuki brwiowe, czy też zwiększyć objętość okolicy jarzmowej. Zabiegi można łączyć z liposukcją przy odtwarzaniu linii żuchwy i kształtu podbródka. Nici także
  skutecznie usuwają zmarszczki mimiczne (tzw. linie marionetki), opadające policzki („chomiki), kąciki ust. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, trwa od 20 do 90 minut. W ofercie nici firmy Aptos (Nano, Excellence, Light Lift, Surgical) oraz Croma (PDO np. First Lift, First Lift Screw, First Lift Barb)

 • Osocze bogatopłytkowe Open or Close

  Zabieg z osocza bogato płytkowego PRP, potocznie zwany wampirzym liftingiem.

  Nazywany jest tak ponieważ korzystamy z krwi pacjenta, dzięki czemu zabieg pozbawiony jest wprowadzania do organizmu obcych substancji zwiększając tym samym bezpieczeństwo pacjenta.
  Przy zachowaniu odpowiedniej sterylności i dokładności zachodzi proces pobrania krwi pacjenta oraz wirowania w specjalistycznym urządzeniu. Otrzymujemy dzięki temu autologiczny koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza.

  Jeśli posiadasz:

  • Wysuszoną , zwiotczałą, zmęczoną i suchą skórę
  • Fałdy
  • Zmarszczki
  • Poddałaś/łeś się wcześniej zabiegom medycyny estetycznej
  • Łysiejesz

  Warto byś zastanowił/ła się nad zabiegiem z osocza bogato płytkowego PRP

  Ten zabieg NIE jest dla Ciebie gdy:

  • Przyjmujesz antykolaguanty
  • Jesteś w ciąży
  • Masz chorobę krwi
  • Masz chorobę nowotworową
  • Podczas laktacji

  Skutki zabiegu:
  Po zabiegu możesz mieć ściągniętą skórę twarzy, obrzęk lub zaczerwienienie. W ciągu kilkudziesięciu minut zaczerwienienie zniknie natomiast obrzęk będzie się utrzymywał przez pierwszą godzinę następnie przez kolejne dwie do czterech godzin będzie stopniowo ustępował. Możliwe są też drobne zasinienia lecz nie jest to skutek konieczny. Wszystko uwarunkowane jest typem i cechami skóry konkretnego pacjenta.

 • Skleroterapia Open or Close

  Zabieg zamykania pianą światła drobnych naczyń krwionośnych.

 • Laserowe wygładzanie blizn i rozstępów Open or Close

  Zmniejszenie / wypłaszczenie blizn przy pomocy lasera frakcyjnego CO2.

 • Laserowe odmładzanie twarzy Open or Close

  Laserowy lifting twarzy przy pomocy lasera frakcyjnego CO2. Uzyskujemy odmłodzenie wyglądu, rozjaśnienie cery, likwidację przebarwień i plam, redukcję drobnych zmarszczek i porów, poprawę ukrwienia skóry. Skóra jest bardziej jędrna i sprężysta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 60 minut.

  Laser frakcyjny - odmładzanie twarzy

  Wielu z nas zmaga się z problemami dotyczącymi wyglądu twarzy. Zazwyczaj są to różnego rodzaju blizny (pooparzeniowe, potrądzikowe, pooperacyjne, pourazowe), zmarszczki lub przebarwienia. W takich przypadkach warto zastanowić się nad laserowym liftingiem. To innowacyjna metoda stosowana w medycynie estetycznej, która w stosunkowo krótkim czasie przynosi rezultaty.

  Zabieg nie należy do szczególnie bolesnych ponieważ przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, które uzyskujemy dzięki nakładaniu kremu znieczulającego 30 do 45 min przed zabiegiem. Następnie wykorzystujemy mikroskopijnych rozmiarów wiązkę lasera frakcyjnego CO2 i wykonujemy pierwszy etap zabiegu „dziurkując” skórę. Pomiędzy niewidocznymi dla ludzkiego oka „dziurkami” zostaje nieuszkodzona tkanka, od której rozpoczyna się proces gojenia dzięki czemu następuje intensywna regeneracja skóry. Podczas trwania zabiegu zostaje naruszona niewielka ilość poddanego obszaru zyskując krótki czas regeneracji oraz minimalne ryzyko powikłań.

  Proces gojenia:

  1. Bezpośrednio po zabiegu do 3 dni – punktowe krwawienie, rumień
  2. 7 dni – całkowite zanikanie rumienia
  3. Od 3 do 7 dni – złuszczanie naskórka
  4. 2 tygodnie – całkowite gojenie się ran i pierwsze efekty
  5. Po 2 tygodniach w organizmie pojawił się nowy kolagen lecz jego produkcja trwać będzie jeszcze przez 3 do 6 miesięcy. Przez cały ten okres skóra stopniowo poprawia swój wygląd aby po 6 miesiącach osiągnąć docelowy rezultat terapii

  Aby uzyskać pożądany efekt należy zabieg powtórzyć od 2 do 4 razy w odstępach 4 do 5 tygodni – w zależności od inwazyjności poprzedniego zabiegu.

  UWAGA !
  Ten zabieg nie jest dla ciebie gdy:

  • jesteś w ciąży
  • posiadasz czynną infekcję
  • posiadasz czynną opryszczkę
  • posiadasz zmiany ropne na skórze
  • posiadasz infekcję ogólnoustrojową

  Zabieg może trwać od 15 do 90 minut – w zależności od regenerowanej powierzchni

 • Lipoliza iniekcyjna Open or Close

  Redukcja tkanki tłuszczowej poprzez wstrzyknięcie w miejsca nadmiernego nagromadzenia tłuszczu preparatu rozpuszczającego tłuszcz. Wykorzystujemy ten zabieg nie tylko do zmniejszenia nagromadzonego tłuszczu ale również do modelowania kształtu ciała np. podbródka, linii żuchwy.

 • Liposukcja podbródka i „chomików” Open or Close

  W naszym gabinecie przeprowadzamy liposukcję strzykawkową. Jest to zabieg odsysania niewielkich ilości tkanki tłuszczowej np. okolica podbródka. Efekt jest trwały, można go wzmocnić przez jednoczasowe założenie nici liftingujących.

 • Leczenie „worków” pod oczami Open or Close

  W zależności od wielkości problemu stosujemy u pacjentów:

  • chirurgiczna korekcja/ plastyka powieki dolnej
  • mezoterapia ( z reguły seria 3-4 zabiegów co 1-2 tygodnie). Stosujemy różne koktajle do mezoterapii wpływające zarówno na wzrost napięcia jak i na rozjaśnienie skóry.
  • zabieg z podaniem osocza bogatopłytkowego ( 1-3 zabiegi co 4 tygodnie )
 • Leczenie łysienia / wypadania włosów Open or Close

  Przeprowadzamy pełną diagnostykę i leczenie łysienia i chorób włosów.

 • Leczenie trądziku i trądziku różowatego Open or Close

  Leczenie klasyczne (ogólne i miejscowe) oraz leczenie z zakresu medycyny estetycznej (peelingi, PRX T33, leczenie blizn potrądzikowych laserem frakcyjnym CO2)

 

 

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
 1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
 2. Korekcja powiek
 3. Nici liftingujące
 4. Botox
 5. Modelowanie kształtu ust
 6. Wolumetria twarzy
 7. Leczenie łysienia

Partnerzy

 • partner1.jpg
 • partner2.jpg
 • partner3.jpg
 • studiooko.jpg
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2020 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem