Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

lek. Krzysztof Lang - Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

lek. Krzysztof Lang
Specjalista Chirurgii Plastycznej
Specjalista Chirurgii Ogólnej

Szczegółowe informacje na naszym blogu:

Korekta plastyczna odstających uszu (Otoplastyka)
Przejdź do artykułu >>

Korekcja plastyczna powiek górnych z jednoczasowym laserem frakcyjnym CO2 powiek dolnych.
Przejdź do artykułu >>

Korekcja plastyczna blizn

 

W naszej klinice obowiązuje następujący schemat współpracy z pacjentem ( poniżej zamieszczamy schemat działania wraz z  odpowiedziami na najczęściej zadawane przez  Państwa pytania ) .

  • Umawiamy się na konsultację z lekarzem operującym. Można to zrobić osobiście w recepcji w Klinice lub pod numerem telefonu 791191692. Nie umawiamy na wizyty mailowo ( przy bezpośredniej rozmowie można przekazać więcej informacji dt planowanej wizyty). 
  • Wizyta  kwalifikacyjna do zabiegu. Na wizycie lekarz, który będzie wykonywał zabieg, po osobistym zbadania Pacjenta, przekaże mu informacje dt przygotowania do zabiegu, operacji i przebiegu rekonwalescencji.  Wspólnie z Pacjentem wybrana zostanie najbardziej odpowiednia metoda leczenia dobrana indywidualnie do stanu i oczekiwań Pacjenta. Jeśli mają Państwo pytania do lekarza prosimy uprzejmie aby zapisać je przed wizytą. Niestety często w takich sytuacjach pytania zwyczajnie „uciekają z głowy”. Prosimy również o zanotowanie i przekazanie lekarzowi informacji dt Państwa chorób, przyjmowanych leków, wcześniejszych zabiegów operacyjnych lub zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, alergii/ uczuleń itd…
  • Zabieg operacyjny. Pacjent zgłasza się na wyznaczoną wcześniej godzinę. W przypadku większych zabiegów ( np. plastyka powiek ) zawsze z osobą towarzyszącą. Nie jest możliwe samodzielne prowadzenie samochodu po operacji. Prosimy również o wcześniejsze usunięcie makijażu, a w przypadku operacji okolicy oczu również sztucznych rzęs. Pacjent przygotowywany jest do zabiegu w sali przedoperacyjnej/ przygotowawczej: wywiad, badanie, przebranie w strój jednorazowy itd… W tej sali pozostawia również swoje prywatne rzeczy. Następnie pielęgniarka przeprowadza Pacjenta na salę operacyjną. Na sali wykonujemy prośby lekarza i instrumentariuszki. Ponieważ zabiegi są w znieczuleniu miejscowym można swobodnie rozmawiać z naszym personelem, zadawać pytania itd… staramy się stworzyć odpowiednią atmosferę aby zabiegł przebiegał jak najbardziej  miło i komfortowo zarówno dla Pacjenta jak i naszego zespołu. Po zabiegu Pacjent odprowadzany jest przez personel do sali przygotowawczej.

UWAGA: Na zabieg zgłaszamy się tylko i wyłącznie kiedy jesteśmy zdrowi. Wszelkie zaostrzenia chorób lub infekcje są przeciwskazaniem do operacji. Prosimy w takiej sytuacji o wcześniejszy telefon celem umówienia nowego terminu zabiegu. W przypadku Pacjentek przeciwwskazaniem jest również menstruacja ze wg na większe ryzyko krwawienia podczas operacji. 

 

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
  1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
  2. Korekcja powiek
  3. Nici liftingujące
  4. Botox
  5. Modelowanie kształtu ust
  6. Wolumetria twarzy
  7. Leczenie łysienia
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem