Odstające małżowiny uszne są jednym z najczęściej występujących defektów estetycznych. Problem dotyczy około 5% społeczeństwa więc jest dość rozpowszechniony.

Z reguły przyczyny mają podłoże genetyczne, a nieprawidłowości w kształcie małżowiny rozwijają się jeszcze za życia płodowego.

Rzadziej przyczyną mogą być czynniki środowiskowe występujące już po narodzeniu np. wypadki.

Kriochirurgia jest to metoda chirurgiczna polegająca na kontrolowanym, miejscowym usuwaniu zmian chorobowych skóry dzięki działaniu niskiej temperatury. Z reguły do wytworzenia odpowiedniej temperatury stosujemy podtlenek azotu lub ciekły azot. W dzisiejszym artykule postaramy się po krótce przybliżyć Państwu jak wygląda zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania oraz  jakie są możliwe powikłania po kriochirurgii.

Bardzo często nasi pacjenci łączą te procedury w ramach jednej wizyty.
I o ile nie ma przeciwwskazań do połączenia procedur u konkretnego pacjenta jest to decyzja ze wszech miar słuszna :-) Zabieg taki jest szczególnie zalecany u pacjentów, którzy wymagają chirurgicznej korekcji powiek górnych, natomiast powieki dolne mają niewielki nadmiar skóry/ drobne zmarszczki.

Gradówka to przewlekłe zapalenie gruczołu łojowego Meiboma ( tarczkowego ). Jest najczęściej występującą zmianą zapalną w obrębie powiek. Gradówka to przewlekłe zapalenie gruczołu łojowego Meiboma ( tarczkowego ). Jest najczęściej występującą zmianą zapalną w obrębie powiek. 

Laserowy lifting twarzy

Wielu z naszych pacjentów przez lata zmaga się z różnymi dolegliwościami, często bezskutecznie szukając właściwego rozwiązania. Dla niektórych właściwym rozwiązaniem może być laseroterapia laserem frakcyjnym oraz zabieg podania osocza bogatopłytkowego.

 

ZOBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGÓW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
 1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
 2. Korekcja powiek
 3. Nici liftingujące
 4. Botox
 5. Modelowanie kształtu ust
 6. Wolumetria twarzy
 7. Leczenie łysienia

Partnerzy

 • partner1.jpg
 • partner2.jpg
 • partner3.jpg
 • studiooko.jpg


ul. Chopina 24/1, Toruń
elitederm@elitederm.pl 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm | EliteDerm © 2016 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA