Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

Dolegliwości proktologiczne, takie jak hemoroidy i przetoki, topowszechne problemy odnotowane w społeczeństwach zachodnich.Wiążą się z bardzo niską jakością życia i zakłopotaniem.Dotychczasowa terapia laserowa umożliwia minimalnieinwazyjne leczenie delikatnych obszarów oraz przyspiesza regeneracjępo zabiegu. Literatura wskazuje na wyraźną przewagęlaseroterapii względem innych metod leczenia.

NeoLaser wprowadził innowacyjne technologie ALFA™ i ELITE ™,odpowiednio do laseroterapii przetok oraz hemoroidów 2-4stopnia. Proponowane rozwiązania pozwalają na bezpieczną,oszczędzającą i niemal bezbolesną procedurę dla pacjentów.Specjalnie opatentowana technologia światłowodów, w tymsonda CORONA Fistula Probe i sonda CORONA Hemorrhoid, zapewniakomfort pracy chirurga.

Podczas zabiegu ALFA™ energia lasera dostarczana jest przezświatłowód radialny do przetoki odbytu i używana do ablacjitermicznej, w konsekwencji prowadzi do zamknięcia nieprawidłowegoszlaku. Energia lasera powoduje zniszczenie nabłonkaprzetoki i równoczesne zatarcie pozostałego przewodu przetokiprzez efekt skurczu.

W procedurze ELITE™ energia lasera jest dostarczana za pośrednictwemspecjalnie zaprojektowanego światłowodu konikalnegodo guzka hemoroidalnego i jest wykorzystywana dojego termicznego zamknięcia. Energia lasera indukuje zniszczenienabłonka żylnego oraz równoczesne zamknięcie hemoroidaprzez efekt skurczu. Włókno ma specjalnie zaprojektowanąstożkową, szklaną końcówkę ułatwiającą przebicie i wejście doguzka hemoroidalnego. Emisja jest zarówno strzeleniem czołowym,jak i bocznym, szerokim, równomiernie promieniowym,umożliwiającym efektywne zamknięcie naczyń. Włókno wyposażonejest w adapter Touhy Borst, który pozwala na połączenieze specjalną kaniulą w celu prostej obsługi i aplikacji.

Ponadto laser można stosować do minimalnie inwazyjnej terapiistanów torbieli pilonidalnej, wykorzystując tę samą sondę, cow przypadku przetok i eliminując potrzebę otwartej operacji.

Korzyści

Nowe możliwości leczenia – dostarczenie wysokiej dawki energiidzięki elastycznemu światłowodowi o małej średnicy ułatwiaprocedurę i daje wiele opcji leczenia. Zaletami są: bezpieczeństwo(ALFA™ i ELITE™ to procedury oszczędzające zwieracze), mniejszyból, przyspieszone gojenie i lepsze efekty pozabiegowe.

Ustawienia użytkownika – platforma neoV jest wyposażona w presetyzapewniające łatwą obsługę i lepszą kontrolę w trakcie zabiegu.Ustawienia programowe gwarantują wprowadzenie odpowiedniejdawki startowej, a za pomocą sygnału dźwiękowegoułatwiają synchronizację prędkości wysuwania światłowodu, prowadzącdo dokładnego i jednolitego rozłożenia dawki.

Użyteczność – biorąc pod uwagę niewielki rozmiar, a jednocześniewysoką moc systemu neoV jest to optymalne narzędzieumożliwiające przeniesienie procedur z sali operacyjnej do salizabiegowej. Dzięki piórkowej wadze 3.5 kg i wygodnej walizcetransportowej można go stosować w wielu różnych lokalizacjach.

Wszechstronność – unikalna konstrukcja, szerokie spektrum zastosowań,mobilność i wydajność systemu neoV daje mu mocnąpozycję na rynku.

Wykorzystanie lasera o długości fali 1470 nm w leczeniu proktologicznymznacznie obniża ryzyko uszkodzenia sąsiadującychtkanek. Jest to skuteczna alternatywa dla klasycznych zabiegówoperacyjnych. Laser neoV1470 nm to ekspert w leczeniuproktologicznym, który zaspokoi oczekiwania pacjentów, gwarantującjednocześnie wysoki komfort zabiegu oraz satysfakcjonującyefekt.

Autor:

Gil Shapira
neoLaser
www.neo-laser.com

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
  1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
  2. Korekcja powiek
  3. Nici liftingujące
  4. Botox
  5. Modelowanie kształtu ust
  6. Wolumetria twarzy
  7. Leczenie łysienia
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem