Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

Laser frakcyjny Toruń

Wielu z nas zmaga się z problemami dotyczącymi wyglądu twarzy. Zazwyczaj są to problemy związane z naturalnym procesem starzenia się skóry, a więc utrata napięcia skóry, zmarszczki, przebarwienia czy poszerzone pory. Mogą to być również dolegliwości występujące niezależnie od wieku pacjenta np: różnego rodzaju blizny pooparzeniowe, potrądzikowe, pooperacyjne, pourazowe. W takich przypadkach warto zastanowić się nad laserowym liftingiem twarzy. To niezwykle skuteczna metoda stosowana w medycynie estetycznej, która już po pierwszym zabiegu przynosi wyjątkowe rezultaty. Najlepsze efekty można uzyskać dzięki serii zabiegów ( co 4-6 tygodni ) oraz łączeniu zabiegu z jednoczasowym podaniem osocza bogatopłytkowego.

Dzięki zastosowaniu powyższej terapii uzyskujemy odmłodzenie wyglądu, rozjaśnienie cery, likwidację przebarwień i plam, redukcję drobnych zmarszczek i porów, poprawę ukrwienia skóry. Skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 45 - 60 minut w zależności od lokalizacji i powierzchni zmian poddawanych leczeniu. Laser frakcyjny CO2 wytwarza tysiące mikroskopijnych otworów odparowując w tych miejscach tkankę. Pomiędzy niewidocznymi dla ludzkiego oka „dziurkami” zostaje nieuszkodzona tkanka, od której rozpoczyna się proces gojenia, przebudowa kolagenu i intensywna regeneracja skóry.

Proces gojenia:

Bezpośrednio po zabiegu do 3 dni – punktowe krwawienie, rumień

Od 3 do 7 dni – złuszczanie naskórka

2 tygodnie – całkowite gojenie się ran i pierwsze efekty


Po 2 tygodniach w organizmie pojawia się nowy kolagen, jego produkcja trwać będzie jeszcze przez 3 do 6 miesięcy wpływając pozytywnie na proces regeneracji skóry. Przez cały ten okres skóra stopniowo poprawia swój wygląd aby po 6 miesiącach osiągnąć docelowy rezultat terapii.


UWAGA !

Ten zabieg nie jest dla ciebie gdy:

jesteś w trakcie infekcji ogólnoustrojowej bądź zakażenia miejscowego ( opryszczka, zmiany ropne ). Przeciwwskazaniem jest również ciąża pacjenta.

 

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
  1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
  2. Korekcja powiek
  3. Nici liftingujące
  4. Botox
  5. Modelowanie kształtu ust
  6. Wolumetria twarzy
  7. Leczenie łysienia
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem