Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

tel. 791191692 Rejestracja główna

ul. Fryderyka Chopina 24/1 87-100 Toruń

Lifting wolumetryczny twarzy

Co to jest lifting wolumetryczny twarzy?
Lifting wolumetryczny twarzy jest to modelowanie konturów twarzy. Jego zadaniem jest przywrócenie lub korekta kształtu twarzy. Efekt ten osiąga się poprzez wprowadzenie wypełniacza wykonanego na bazie kwasu hialuronowego zwiększającego objętość miękkich tkanek w miejscach, gdzie nastąpił ubytek tkanek. Wstrzykiwanie kwasu wykonuje się za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Wstrzyknięty preparat wypełnia wcześniej zapadnięte fragmenty policzków, skroni, żuchwy i podbródka. Koryguje profil i przywraca młodszy wygląd twarzy. Rezultat zabiegu jest efektowny, a zarazem naturalny.

Wypełniacze do liftingu wolumetrycznego
Wypełniacze, jakie stosuje się do zabiegu liftingu wolumetrycznego są plastyczne i gęste, pozwalają na swobodne modelowanie twarzy. Wypełniacze mają najczęściej postać żelu i zachowują nadany kształt
nawet przez kilkanaście miesięcy. Zabiegi modelowania twarzy przy pomocy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej przez wyspecjalizowanych w tych zabiegach lekarzy.

Bezpieczeństwo
Zabieg liftingu wolumetrycznego twarzy jest zabiegiem bezpiecznym i prawie bezbolesnym. Bezpośrednio po zabiegu miejsca wstrzykiwania preparatu mogą pozostawać przez kilka godzin zaczerwienione i/lub
obrzęknięte. Pacjent może odczuwać niewielki, szybko ustępujący dyskomfort. Zabiegi liftingu wolumetrycznego można łączyć z innymi zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej.

Czy warto zdecydować się na taki zabieg?
Zabieg liftingu wolumetrycznego jest dla osób, które odczuwają dyskomfort z powodu postępujących procesów starzenia się skóry. Często są to osoby odbierane przez otoczenie jako „zmęczone”. Niestety z upływem czasu tkanki tracą jędrność, objętość i elastyczność, a skóra staje się bardziej wiotka. Zmianom ulega również kontur twarzy. Zabieg wolumetrii wykonywany za pomocą kwasu hialuronowego przywraca skórze młodość, dodaje objętości,
wyrównuje kontur twarzy, wypełnia zapadnięte miejsca na twarzy. Skóra staje się nawilżona i bardziej elastyczna, a zmarszczki i bruzdy stają się mniej widoczne. Zabieg wolumetrii zalecany jest w każdym wieku ( w zależności od potrzeb ). U młodej osoby może to być korekta kształtu nosa, ust, brody itd…U osób w średnim wieku dodatkowo możemy uzupełniać zanikające tkanki i korygować zmarszczki.
Reasumując zabieg wolumetrii jest zabiegiem trwającym stosunkowo krótko, a jego pozytywne efekty utrzymują się przez kilkanaście miesięcy. Warto również podkreślić, że jest to zabieg o wysokim profilu bezpieczeństwa.

ZoBACZ REZULTATY NASZYCH ZABIEGóW

Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
Korekcja powiek
Nici liftingujące
Botox
Modelowanie kształtu ust
Wolumetria twarzy
Leczenie łysienia
  1. Laser frakcyjny (resurfacing twarzy)
  2. Korekcja powiek
  3. Nici liftingujące
  4. Botox
  5. Modelowanie kształtu ust
  6. Wolumetria twarzy
  7. Leczenie łysienia
Elite Derm logo
ul. Fryderyka Chopina 24/1, Toruń
e-mail: elitederm@elitederm.pl
tel.: 791 191 692

Klauzula Informacyjna dla pacjentów EliteDerm

EliteDerm © 2016 - 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem